Haber

Alper Taban: “İnegöl’ü birlikte inşa edelim”

BURSA (İGFA) – Göreve geldiği günden bu yana sağduyu ve istişare kültürüyle yönetim anlayışından taviz vermeyen İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, yeni dönemde de aynı mottoyla çalışmalarına devam ediyor. AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı olarak 31 Mart seçimlerine katılacak olan Önder Taban, 2024-2029 yıllarını kapsayan sürece ilişkin bildirge hazırlıklarında vatandaşların fikir ve önerilerine değer veriyor.

“İLK GÜNKİ GİBİ HİZMET ÜRETMEYE VE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Kentte yaşayan her vatandaşın görüşünün kendileri için değerli olduğunu kaydeden Önder Alper Taban, “Cumhurbaşkanımızın ve parti büyüklerimizin teveccühüyle yeni dönem için yeniden aday gösterildim. Bu sonuç, burada yapılan anketlerde vatandaşlarımızın bizi tercih etmesi sonucu ortaya çıktı. İnegöl’e ilk günkü aşkla hizmet üretmek, şehrimizi geleceğe taşıyacak adımlar atmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bu noktada 300 binlik nüfusun tamamını kapsayacak, herkese dokunacak projelerimiz var. İnegöl’ü iyi tanıyoruz. Eksiklerimizin de farkındayız. “Bu konuda yeni dönem beyanname çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“ŞEHRİMİZİ BİRLİKTE İNŞA EDELİM”

Göreve geldiği ilk gün olduğu gibi bugün de sağduyunun ve istişare kültürünün gücüne inanarak hareket edeceklerini vurgulayan Başkan Alper Taban, “Şehrimize kendi gözümüzle kendi dokunuşlarımızı yapmak için projelerimizi hazırladık. . Ancak vatandaşlarımızın beklentileri, hayalleri, talepleri ve öncelikleri de bizim için değerlidir. O yüzden her zaman sağduyu ve istişare diyoruz. Yeni dönem için vatandaşlarımızın ve STK’larımızın İnegöl’de olması gerektiğini düşündükleri öneri veya projeleri bizlerle paylaşmalarını diliyoruz. Vatandaşlarımız öncelikle 0530 136 40 00 numaralı WhatsApp numaramız aracılığıyla istek, teklif ve şehrin ihtiyaçlarına ilişkin rehberlik alacak; Sosyal medya hesaplarımız ve 153 Analiz Merkezimiz gibi tüm iletişim kanallarından bize iletebilirler. “Şehrimizi birlikte inşa edelim” dedi.

evrenhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu