Haber

Başkan Gürkan’dan hizmetlerin tanıtımı memnuniyeti

Malatya Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi İlçe teşkilatına teşekkür ederek, “Hizmetlerimizin tanıtımı noktasında büyük gayretler gösterdiklerini görüyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi İlçe Lideri Basri Kahveci ve idare konseyini ziyaret etti. Battalgazi İlçe Başkanlığını ziyaret eden Malatya Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi İlçe İdaresi, Battalgazi İlçe Gençlik Kolları ve Battalgazi İlçe Bayan Kolları idare heyeti üyeleriyle bir ortaya gelerek istişarelerde bulundu.

Başkan Gürkan’ın ilçe başkanlığına yaptığı ziyaretten ötürü teşekkür eden AK Parti Battalgazi İlçe Lideri Basri Kahveci, ” Her daim başkanımızı yanımızda gördük. Başkanımızın bizlere gösterdiği yakınlıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Hem sahada hem Malatya genelinde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Ziyarette açıklamalarda bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Lideri Selahattin Gürkan, ” Battalgazi İlçe Teşkilatımız çok çalışan, birlik beraberlik ve dayanışma ruhu içerisinde çalışan bu çalışmanın sonucunu de alana yansıtan bir teşkilattır. Battalgazi ilçesinin ağır çalıştığını anketlerde görüyoruz. Hizmetlerimizin tanıtımı noktasında da büyük uğraşlar gösterdiklerini görüyoruz. Bu manada İlçe Liderimiz, Gençlik Kolları Liderimiz ve Bayan Kolları Liderimizin şahsında bütün teşkilatlarımızı canı gönülden kutluyorum. Partimizin hak ve hukukunun korunmasıyla tanıtımı noktasında, Belediye Liderinin hak ve hukukunun korunması, hizmetlerinin tanıtılması noktasında çok hoş örnek çalışmalar sergiliyorlar. Bütün teşkilatımıza teşekkür ediyorum” tabirlerini kullandı. – MALATYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu