Haber

Bir Gülümse Bir Hayat Derneği Kocaeli’de Sevgi Evlerindeki Çocuklarla Etkinlik Düzenledi

Kocaeli’de sevgi evlerinde çocuklarla bir araya gelen Bir Gülümse Bir Hayat Derneği Lideri Hakan Çil, düzenlediği etkinlikle çocukları eğlendirdi. Çocukların doğum günlerini pastayla kutlayan Önder Hakan Çil, “Çocuklar bizim geleceğimizdir, onlar için her şeyi yapmaya hazırız. Onlar asla yalnız değiller, yanlarında olacağız.”

“Bir Gülümse Bir Hayat Derneği Üyeleri ve Lideri Hakan Çil, sevgi evinde yaşayan çocuklarla bir araya geldi. Dernek üyeleri, düzenledikleri eğlenceli etkinlik ve aktivitelerle çocukların yüzünü güldürmeyi başardı. Gün boyu çocuklarla palyaço yüz boyama etkinliği gerçekleştirildi. Daha sonra çocuklar Micky Mouse kostümü giydiler, maskotlar çocukları eğlendirdi. Dernek üyeleri çocukların doğum gününü pasta ile kutladı ve müzisyenlerle birlikte şarkılar söyledi. Çocuklara ikramlarda bulunan Bir Gülümse Bir Hayat Derneği Lideri Hakan Çil, çocuklarla tekrar buluşmak üzere sözleşti.

Önder Çil, çocuklarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Çocuklarımızın yüzünü güldürmek için çocuklarımızla bir araya geldik. Gün boyu eğlenceli aktiviteler yaptık, çocuklarımızın doğum günlerini kutladık. Çocuklar bizim geleceğimizdir, Biz onlar için her şeyi yapmaya hazırız. Onlar asla yalnız değiller.” “Onların yanında olacağız. Çocuklarla sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyoruz” dedi.

Önder Çil ayrıca bağışçılara ve gönüllülere teşekkür etti. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu