Yaşam

Çocuk Resim Atölyesi ve Ukulele Kursu Kayıtları Başladı

İnegöl Belediyesi, 7-11 yaş arası çocuklar için yaz kursları kapsamında çocuk fotoğraf atölyesi ve 14 yaş üstü çocuklar için Ukulele kursu açıyor. Kurs kayıtları 19-23 Temmuz tarihleri ​​arasında alınacaktır.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün katkılarıyla her yıl birçok konser, etkinlik, söyleşi ve gösteri gerçekleştiren İnegöl Belediyesi, yaz aylarında da çocukların keyifli ve faydalı vakit geçirmesi için özel bir hazırlık içerisinde. Çocukların sanatsal yeteneklerini ön plana çıkarmak ve yaz tatillerini keyifli bir şekilde değerlendirebilmeleri için bugün iki kursun daha kayıtları alınmaya başlandı. 7-11 yaş arası çocuklar için Çocuk Fotoğraf Atölyesi, 14 yaş üstü çocuklar için Ukulele kursu.

ÇOCUKLAR İÇİN FOTOĞRAF ATÖLYESİ KURSU

Ekim-Haziran aylarında kış döneminde de büyük ilgiyle devam eden Çocuk Fotoğraf Atölyesi, çocukların yeteneklerini geliştirmek için yaz döneminde de devam edecek. Bayramdan sonra İnegöl Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi’nin fotoğraf atölyesinde eğitimlerin verileceği kursun amacı, küçük çocukların fotoğrafçılık becerilerini geliştirmek ve karakalem ve karakalem ile geleceğin mimarlarını yetiştirmektir. teknik fotoğrafçılık eğitimi. 19 Haziran itibariyle kayıtların başladığı kursa 7-11 yaş arası çocuklar katılabilir. Çocuk Fotoğraf Atölyesi yaz kursu Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılacaktır. Çocuklarını kayıt ettirmek isteyen velilerin İnegöl Belediyesi Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi’ne başvurmaları gerektiği belirtildi. “Çocuk Resim Atölyesi Yaz Kursu” 03 Temmuz – 16 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Çocukların hayal güçlerini sanatla bütünleştirmeyi ve el becerilerini artırmayı amaçlayan Çocuk Fotoğraf Atölyesi ile çocukların farkındalıkları artırılacak ve aynı zamanda kendilerini geliştirmeleri sağlanacak. yaz tatillerini keyifli bir aktivite ile geçirebilirler.

UKULELE KURSU

Ukulele kursu da 4 Temmuz – 29 Ağustos tarihleri ​​arasında yapılacak. Yine aynı başvurular Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi’nden yapılacak. Ancak bu kursa katılabilmek için gitar bilgisine sahip olunması gerektiğinden bahsedilmiştir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu