Haber

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay Gelecek Nesillere Işık Tutacak Açılışa Katıldı

Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, Germencik Belediyesi ve Çağdaş Ömrü Destekleme Derneği iş birliğinde imali gerçekleştirilen ‘Çağdaş Yaşam Necmiye Ergör Kütüphanesi’ açılışına katıldı.

Germencik’te Germencik Belediyesi ve Çağdaş Hayatı Destekleme Derneği iş birliğinde imali gerçekleştirilen ‘Çağdaş Yaşam Necmiye Ergör Kütüphanesi’ düzenlenen merasim ile açıldı. Germencik Belediyesi Kültür, Sanat ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen açılışa Germencik Belediye Lideri Fuat Öndeş, Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, Çağdaş Hayatı Destekleme Derneği Genel Lideri Ayşe Yüksel, Aydın Şubesi Lideri Keriman Yılmaz ve bağışçı Bahadır Ergör katıldı. Renkli imgelere sahne olan açılışta kütüphaneye ismi verilen Necmiye Ergör anıldı.

Açılışa iştirak sağlayarak Çağdaş Ömrü Destekleme Derneği üyeleri ile birebir sohbet eden Didim Belediye Lideri Ahmet Deniz Atabay, derneğin Genel Lideri Yüksel ile Aydın Şubesi Lideri Yılmaz’a teşekkür etti. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’i tebrik eden Lider Atabay, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu