Haber

Kayınvalide Onayı: Arzu Sabancı, Oğlunun Hande Erçel ile Fotoğrafını Beğendi!

Hande Erçel ile Hakan Sabancı’nın aşkı tüm hızıyla devam ediyor. New York’ta tatil yapan çiftten her gün yeni fotoğraflar geliyor ama bu sefer durum farklı. Bu sefer kayınvalidenin onayı geldi! Ayrıntılar?

Hakan Sabancı ve Hande Erçel’in magazin gündeminden çıkmadığı gün yok. İkili ne yaparsa yapsın, nereye giderse gitsin, ne yese, ne paylaşsa olay oluyor!

Bugünlerde Amerika’da tatilde olan Hande Erçel ve Hakan Sabancı ayrıldıkları günden beri yeni paylaşımlar yapıyorlar. İkiliyi tekrar aynı karede görmek zor ve evet, hala birlikte paylaşılan bir paylaşım yok ama yeni gelişmeler var! Değerli gelişmeler…

Hakan Sabancı, Amerika tatilinden kareler paylaştığı seriye Hande Erçel’in tek fotoğrafını ekleyerek ilk kez sevgilisini paylaştı.

Hande-Hakan hayranları yedinci sırada yer alan fotoğrafa aşina ama konuya aşina olmayanlar için Hande Erçel’in önceki gün güneş gözlüğü nedeniyle verdiği poz olay oldu.

Şimdi asıl bombaya geliyoruz. Hakan Sabancı bir adım attı ve Hande Erçel’i paylaştı. Ama yetmedi, üstelik kayınvalide Arzu Sabancı fotoğrafı beğendi!

“Bunun derdi ne?” Söylenecek binlerce insan olduğunu biliyoruz ama öyle söyleme. Arzu Sabancı’nın aileye gelin kabul etmesi öyle hemen olacak bir şey değil… O istemiyorsa olmaz, söyleyelim!

Siz nasıl yorumluyorsunuz bilemiyoruz ama bizce kayınvalidenizin onayı gibi duruyor! Bu bağ aynı anda gaza basar gibi… Ne dersiniz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu