Teknoloji

Saints Row Bu Ayın Sonunda Steam’e Geliyor

 
Deep Silver Volition ekibi tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu Saints Row (yeniden başlatma), bu ayın sonlarında Steam’e geliyor. İlk etapta Epic Games mağazasına özel olarak çıkan oyun, 24 Ağustos’ta Steam’deki yerini almaya hazırlanıyor.
 
Oyunun üçüncü genişleme paketinin çıkış tarihi de açıklandı.
 
 
 
Geliştirici ekip, sadece oyunun Steam’e çıkış tarihini duyurmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunun üçüncü genişleme paketi olan A Song of Ice and Dust’ın çıkış tarihini de duyuruyor. Yeni ve üçüncü genişleme paketinin 8 Ağustos’ta oyunculara sunulması bekleniyor.
 
Geçen yıl çıkış yapan oyun pek çok kişi tarafından beğenilmedi ve ortalama puanlarla gündeme geldi. Embracer CEO’su Lars Wingefors, geçen yıl Eylül ayında Genel Konsey toplantısında yaptığı konuşmada “Saints Row’dan hayal kırıklığına uğradığını” söyledi. Ancak serinin hayranlarının ve hayranlarının oyunda bulabilecekleri çeşitli özellikler bulunuyor.
 
Saints Row, Güneybatı Amerika’da kurgusal bir şehir olan Santo Ileso’da geçiyor. Kabahatle karışık bir dünyanın içine atıldığımız oyunda bir grup genç kendi suç çetelerini kuruyor ve biz bu çeteye liderlik ediyoruz.
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu