Teknoloji

TurkNet’in GigaFiber ile Arkadaşını Getir kampanyası seni ve arkadaşlarını mutlu ediyor

TurkNet’in GigaFiber ile Arkadaşını Getir kampanyası ile kullanıcılar hızlı ve sınırsız internete sahip olurken, arkadaşlarını da avantajlı fiyatlarla internetin hızlı dünyasına davet ediyor.

TurkNet GigaFiber ile Arkadaşını Getir kampanyası sayesinde kullanıcılar, 1.000 Mbps’lik eşit indirme (download) ve upload (upload) hızlarıyla avantajlı fiyatlardan yararlanabilecekler.

 

TurkNet, daha fazla kullanıcıyı GigaFiber’in eşsiz hızıyla buluşturmayı hedefliyor.

TurkNet’in GigaFiber ile Arkadaşını Getir kampanyası, dünya standartlarında internet hızına ulaşmak isteyen kullanıcılar için harika bir fırsat sunuyor. TurkNet GigaFiber ile daha fazla kullanıcıyı buluşturmayı hedefleyen TurkNet, sunduğu avantaj ile hem mevcut hem de yeni kullanıcıların interneti yüksek hızda ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlıyor.

TurkNet’in bu eşsiz kampanyası sayesinde, sevdiklerini dünyanın hızıyla tanıştıran herkes büyük kazanç elde ediyor. TurkNet GigaFiber altyapısında bulunan arkadaşını TurkNet GigaFiber yüzüne davet edenler, ilk 6 ay sınırlı bir süre için 249,90 TL yerine 179,90 TL ödeyerek yüksek gülümsemelerin tadını çıkarabilirler.

 

Fırsatlardan TurkNet GigaFiber altyapısı olmayanlar da faydalanabilir.

GigaFiber altyapısı olmayanlar, tanıdıklarını TurkNet’e davet ettiklerinde kazanmaya devam ediyor. Kısa süreliğine geçerli olacak kampanyada TurkNet kullanıcıları, GigaFiber’ı olmayan sevdiklerini TurkNet ile karşılaşmaya davet ediyor ve 1 ay bedava internet fırsatından hem kendileri hem de sevdikleri yararlanıyor.

 

TürkNet Hakkında

1996 yılında bağımsız yeni nesil telekom operatörü olarak kişi ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan TurkNet; internet veri merkezi ve barındırma gibi hizmetler sunmaktadır. TurkNet’in yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal bilgi omurgası, Türkiye’nin her bölgesine kaliteli ve güvenilir hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılarını her zaman yenilikçi çalışmalar sunacak şekilde genişleten TurkNet, Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer almaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

amasraajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu