Haber

Erden Timur: Lig sonunda her şeyi açıklayacağız

ensonhaber.com

Galatasaray, Süper Lig’in 27. haftasında Adana Demirspor’u 2-0 mağlup etti.

Galatasaray’ın galibiyet gollerini Fredrick Midtsjö ve Nicolo Zaniolo kaydetti.

Karşılaşmanın ardından Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı Erden Timur’dan değerli açıklamalar geldi.

“10 hafta VAR yasağı vardı, şimdi kırmızı kart yasağı var”

Timur dedi ki:

“Konyaspor mağlubiyetinden sonra güzel döndük. Ligde tansiyon yükselmesin bariz şeyler olmasın diye konuşmuyorduk. Ama bu da yanlış anlaşıldı. Yenilince konuşursun denildi. 10 hafta VAR yasağı vardı şimdi kırmızı kart yasağı var.Onların pozisyonlarında VAR devreye girmiyor.Ligde aradaki farkı azaltmak için verilmemiştir herhalde.”

“Gerginlik olmasın diye yapılan açıklamalara cevap vermedik”

“Yarışta rakibimizin oyuncusuna kırmızı verilmedi. Ryan Donk’un pozisyonu var. Gerginlik olmasın diye yapılan açıklamalara cevap vermedik. Belli ki net bir operasyon var. Bu masa üstü olay bariz bir şekilde var. Türk futbolunu ayaklar altına alsanız bile penaltı yok, bu en önemli gösterge.”

“Puan farkını açmamız istenmiyor”

“Ne yaparlarsa yapsınlar hepimiz çok uyanık olacağız. Bizden puan farkını açmamız istenmiyor. 5-0 kazansak bile bu tür hataları konuşacağız! Yapılanlar çok net.”

“Ligin sonunda elimizdeki her şeyi açıklayacağız”

Timur, şampiyonluk için sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi. “Ligin sonunda elimizden gelen her şeyi açıklayacağız. Şimdi yapmamızın sebebi ligin tansiyonunu yükseltmek değil. Kimse bizi şampiyonluk yolunda geri çeviremez. Mayıs bizimdir.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu