Teknoloji

HUAWEI P60 Pro, 2023’ün En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu seçilen TIPA DÜNYA ÖDÜLÜNÜ kazandı

HUAWEI’nin en yenilikçi amiral gemisi akıllı telefonu HUAWEI P60 Pro, görüntüleme ve fotoğrafçılıkta önde gelen otoritelerden biri olan TIPA (Technical Image Press Association) tarafından 2023’ün En İyi Görüntü Yakalayan Akıllı Telefonu ödülüne layık görüldü.

 

Huawei her zaman yenilikçiliğe ve dijital dünyayı dünyadaki her bireye, aileye ve kuruluşa getirmeye kendini adamıştır. İnovasyon çıtasını yükseltmekten vazgeçmeyen Huawei, yeni nesil devrim niteliğinde görüntüleme ve estetik tasarım getiren fotoğraf amiral gemisi HUAWEI P60 Pro ile taşınabilir fotoğrafçılık alanında çığır açan bir adım daha attı.

 

2023’ün En Sorunsuz Fotoğraf Çekimi Yapan Akıllı Telefonu

Efsanevi Huawei P Serisi, teknolojisinin merkezinde yenilikçi görüntüleme ile doğdu ve HUAWEI P60 Pro, bu mirasın en güzel örneği. Yeni fotoğrafçılık amiral gemisi, fotoğrafçılık ve estetiğin harika soyunu miras alarak, optik sistem ve estetik tasarımda bir başka çığır açıyor. Yeni akıllı telefon, klasik HUAWEI P Serisi tasarım dilini yeniden yorumlayarak ve taşınabilir görüntüleme inovasyonunda segment lideri ilerlemeler sağlayarak akıllı görüntüleme ve teknolojik estetiği mükemmel bir şekilde birleştiriyor.

Huawei, akıllı telefon görüntülemede defalarca yenilikler ve atılımlar getirdi. Devrim niteliğindeki taşınabilir fotoğrafçılık ve teknolojik yenilikteki bu atılım bir kez daha ödüllendirildi. Dünyanın dört bir yanındaki çeşitli fotoğraf yayınlarından oluşan Teknik Görüntü Basın Derneği TIPA, 2023’ün En Akıllı Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu bölümünde HUAWEI P60 Pro’yu TIPA DÜNYA ÖDÜLÜ ile onurlandırdı. hem fotoğraf hem de video çekimi için yüksek kaliteli bir akıllı telefon kamerası arıyorum”. TIPA DÜNYA ÖDÜLLERİ, dünya çapında en çok aranan fotoğrafçılık ve görüntüleme ödülleri olarak kabul edilmektedir. Bu ödüller sadece sektördeki firmaları ve çalışmalarını takdir ve onurlandırmakla kalmıyor, aynı zamanda tüketicilerin satın alma kararlarında değerli bir kriter ve yol gösterici oluyor.

Yeni nesil fotoğrafçılık amiral gemisi akıllı telefon Avrupa’ya ulaştı

HUAWEI P60 Pro, ister gün batımında, ister hava karardıktan sonra veya başka bir zamanda çekim yapın, çeşitli mesafelerden en yüksek ayrıntıyı yakalamak isteyen herhangi bir fotoğrafçı için gerçek bir duş olabilir. Bu baharda Huawei, fotoğrafçılığı ve olağanüstü tasarımı seven herkes için yeni nesil, son teknoloji ürünü akıllı telefonunu Avrupa pazarına sunacak. Yeni güçlü fotoğrafçılık akıllı telefonunun kullanılabilirliği, 9 Mayıs 2023’teki lansman etkinliğinde kesinleşecek. Avrupalı ​​tüketiciler, ürünün kendi iç pazarında piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra HUAWEI P60 Pro’nun yeniliklerini keşfedecekler.

Huawei Online Mağaza üzerinden e-bültene 9 Mayıs 2023 tarihine kadar abone olan kullanıcıları sürpriz fırsatlar da bekliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu