Haber

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, cuma günleri yapılan toplantılar kapsamında Mobilyacı’da vatandaşlarla bir araya geldi.

Cuma Namazını Dilsiz Camii’nde kıldıran Pekyatırıcı, namazın ardından esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Selçuklu Belediyesi tarafından her hafta farklı bir lokasyonda gerçekleştirilen Cuma buluşmaları devam ediyor. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı’nın bu haftaki adresi Mobilya Mağazaları oldu. Mute Camii’nde kılınan cuma namazının ardından esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Pekyatımcı, istek ve önerileri dinledi.

Ak Parti Konya Milletvekili Adayları Latif Selvi ve Ercan Uslu, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Asım Ceyhan, Mobilyacı Odası Başkanı Mehmet Günbaş, Selçuklu Muhtarları Derneği Lideri Mustafa Avcıoğlu, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı’ya eşlik etti.

Başkan Pekyatımcı, “Vatandaşlarımızın desteği bizim için önemli”

“Selçuklu’da yaşayan soydaşlarımızın gülen yüzlerini görmek bizi daha çok çalışmaya teşvik ediyor” diyen Lider Pekyatımcı, “Hemşehrilerimizle her fırsatta bir araya gelmeye çalışıyoruz. Hemşerilerimizle Türkiye’nin farklı bir noktasında buluşuyoruz. Cuma toplantıları kapsamında her hafta ilçemize geliyor, istek ve önerilerini bizzat dinliyoruz.Amacımız hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştıracak, güzelleştirecek ve standardını yükseltecek eserler ortaya çıkarmak. Bu projeleri hayata geçirirken vatandaşlarımızın desteği bizim için çok değerli. Tekliflerini dikkate alıyor ve Selçuklularımıza birlikte sesleniyoruz. Selçuklularımıza hizmet diyoruz. Türkiye için örnek bir belediyeyiz.” dedi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, cuma namazının ardından AK Parti Konya Milletvekili Adayları ve Mobilya Sanayicileri Odası Başkanı Mehmet Günbaş’ı ziyaret etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu