Haber

Volkswagen Ticari Araç Türkiye’de 500 bin adet satışa ulaştı

Doğuş Otomotivdistribütörlüğünü yaptığı Volkswagen Ticari Araç, Türkiye pazarında 500 bininci satış adedine ulaştı.

Türkiye hafif ticari araç pazarının en önemli oyuncularından biri olan Volkswagen Ticari Araç, yaklaşık 30 yıldır Doğuş Otomotiv bünyesinde faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır ürün portföyünde Transporter, Caddy, Crafter ve markanın premium pick-up modeli Amarok’u bir araya getiren Volkswagen Ticari Araç, KOBİ ve girişimcilerin ihtiyaçlarına göre çözümler sunuyor.

Volkswagen Ticari Araçlar Genel Müdürü Tolga Şenyücel, “1994 yılında 2 araçla başladığımız yolculuğumuz, bugün binlerce müşterimizle birlikte yaşadığımız bir vefa hikayesine dönüştü. Bu başarıyı araçlarımızın kalitesinden aldık. ürünlerimizin yanı sıra Türkiye genelinde hizmet veren güçlü yetkili satıcı ve servis ağımıza, deneyimli ve müşteri odaklı ekiplerimize borçluyuz.” söz konusu. “Müşteri odaklılık ilkemiz doğrultusunda geliştirdiğimiz dijital ve teknolojik çözümler, satış ve satış sonrası süreçlerimizi benzersiz bir müşteri deneyimine dönüştürüyor.” Senyücel, bu yıl ürün gamına katacakları Amarok, Multivan ve California model ailesi ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

500 bininci aracın sahibi Hasel İstif Makinaları San ve Tic A.Ş yetkilisi Fatih Meriç, Doğuş Oto Kartal ve Doğuş Otomotiv yetkililerinin katıldığı törenle Transporter Panelvan aracını teslim aldı. Doğuş Oto Kartal showroom’unda gerçekleşen teslimat sırasında firmaya bu özel gün anısına plaket takdim edildi.

En çok tercih edilen model Taşıyıcı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu